Ο Πάρης Κωνσταντόπουλος πρώην ποδοσφαιριστής του Εθνικού θα είναι ο αντικαταστάτης του Μουράτ Σεροπιάν στον πάγκο της ομάδας. Άμεσος συνεργάτης του θα είναι ο γυμναστής Δημήτρης Τσίτος με τον οποίο ήταν μαζί και στον ΑΟ Υπάτου.
![](https://www.ethnikos.gr/wp-content/uploads/2021/04/konstantakopoulos_ypatou.png)
Ο Πάρης Κωνσταντόπουλος πρώην ποδοσφαιριστής του Εθνικού θα είναι ο αντικαταστάτης του Μουράτ Σεροπιάν στον πάγκο της ομάδας. Άμεσος συνεργάτης του θα είναι ο γυμναστής Δημήτρης Τσίτος με τον οποίο ήταν μαζί και στον ΑΟ Υπάτου.