Το Δ.Σ και όλη η οικογένεια του Εθνικού ΟΦΠΦ αποχαιρετά τον Πέτρο Λεβεντάκο.
Ο σπουδαίος αυτός ποδοσφαιριστής τίμησε την φανέλα της ομάδας μας στα μέσα της δεκαετίας του 1960 μέχρι και τις αρχές της δεκαετίας του 1970, καλό ταξίδι Πέτρο!
![](https://www.ethnikos.gr/wp-content/uploads/2021/06/5876bfa13151bd21dc6d93e1c01cef84-785x589-1.jpg)
Το Δ.Σ και όλη η οικογένεια του Εθνικού ΟΦΠΦ αποχαιρετά τον Πέτρο Λεβεντάκο.
Ο σπουδαίος αυτός ποδοσφαιριστής τίμησε την φανέλα της ομάδας μας στα μέσα της δεκαετίας του 1960 μέχρι και τις αρχές της δεκαετίας του 1970, καλό ταξίδι Πέτρο!